Przedszkole Norlandia Starachowice

Anita Bodo

Pozycja: Nauczyciel

Ukończyła studia z zakresu psychopedagogiki, resocjalizacji i profilaktyki społecznej, a także edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Spełnia się także jako nauczyciel języka angielskiego. Jest osobą kreatywną, wyrozumiałą, odpowiedzialną i komunikatywną. Praca z najmłodszymi sprawia jej wiele radości. Jako nauczyciel włącza się w działalność placówki, która realizuje cele i zadania wynikające z przepisów prawa oświatowego, statutu przedszkola oraz programów własnych. Jest osoba uzdolnioną artystycznie, pomysłową. Ma bogatą wyobraźnię. Jej kreatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne, pozbawione nudy i monotonii.

Izabela Makarenko

Pozycja: Dyrektor
izabela.makarenko@norlandia.com

Żłobek Norlandia Starachowice

Beata Jaroszek

Pozycja: Nauczyciel
beata.jaroszek@norlandia.com

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z logopedią szkolną. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez studia i uczestnictwo w kursach dokształcających. Posiada certyfikat z arteterapii i psychologii dla nauczycieli. Ukończyła kurs Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej. Lubi filmy i książki o tematyce psychologicznej. Radosna, życzliwa, chętnie służy pomocą innym. Odpowiedzialna, szczera, tolerancyjna, wytrwale dąży do celu, zawsze dotrzymuje słowa. Dobra komunikacja jest dla niej priorytetem zarówno w kontaktach z dziećmi, jak i z dorosłymi. Ambitna, dobrze zorganizowana, lubi porządek i poczucie stabilności. Przedszkole traktuje jak drugi dom, w pracę wkłada całe serce, swoją siłę i energię. Najważniejsze dla niej są potrzeby i możliwości dzieci, a także obopólna akceptacja i zaufanie. Codzienna praca z dziećmi to dla niej przygoda i źródło wielu niezapomnianych emocji.

Izabela Makarenko

Pozycja: Dyrektor