Przedszkole Norlandia Starachowice

Anita Bodo

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel Grupy Przedszkolnej „Foki” Energiczna i ambitna, posiadająca zdolności manualne. Z pasją rozwija w dzieciach zdolność nauki języka angielskiego a także zdolności plastyczne. Praca z dziećmi jest dla niej źródłem niezwykłej energii, która pozwala cieszyć się każdym dniem spędzonym z nimi.

Izabela Makarenko

Pozycja: Dyrektor
izabela.makarenko@norlandia.com

Doświadczona nauczycielka wychowania przedszkolnego z indywidualnym podejściem do dziecka. Osoba ciepła i empatyczna w stosunku do najmłodszych i ich rodziców. Kreatywna i twórcza, śmiało podejmująca się nowych wyzwań.

Żłobek Norlandia Starachowice

Anna Pocheć

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekun w grupie żłobkowej „Pingwinki” Osoba ciepła i wyrozumiała. Zaangażowana, posiadająca naturalny dar w podejściu do dzieci. Pełna entuzjazmu i nowych, kreatywnych pomysłów wspierających rozwój najmłodszych.

Katarzyna Baranowska

Pozycja: Asystent nauczyciela

Asystent nauczyciela Grupy Żłobkowej "Pingwinki" Osoba ciepła i wesoła, uwielbiana przez dzieci. Wspierająca nauczyciela a także poczynania i rozwój naszych najmłodszych. Pełna radości i optymizmu.

Izabela Makarenko

Pozycja: Dyrektor